Szkółka drzew owocowych Hillebrand

Szkółka drzewek owocowych Hillebrand położona w południowej części prowincji Flevoland w środkowej części Holandii produkuje na żyznych i gliniastych glebach szeroki asortyment drzewek owocowych oraz podkładek.

Wyprodukowany przez nią towar sprzedawany jest hurtowo profesjonalnym gospodarstwom sadowniczym zarówno na rynku Europejskim jak i poza granicami Europy. Podkładki wyprodukowane przez szkółkę sadowniczą Hillebrand wykorzystywane są w innych wiodących szkółkach drzewek owocowych w wielu różnych krajach.
Szkółka Hillebrand jest postrzegana jest zarówno przez sadowników jak i przez szkółkarzy jako dostawca pewnych i wysokojakościowych odmian drzewek owocowych i podkładek.

Żyzne gleby gliniaste najmłodszego polderu w Holandii gwarantują optymalny wzrost i rozwój korzeni drzewek owocowych i podkładek.

Szkółka drzewek owocowych Hillebrand oferuje wszystkie znane odmiany jabłoni i gruszy jak i znaczną ilość nowych odmian. Poza tym znajdziecie tu Państwo drzewka śliw i czereśni.

Produkcja podkładek i drzewek owocowych odbywa się pod nadzorem Fundacji Nederlandse Algemene Kwaliteitsdienst Tuinbouw (Holenderska Inspekcja Ogrodnicza), znana pod skróconą nazwą Naktuinbouw.

Nasz program dostaw

Drzewka owocowe, jabłonie, grusze, śliwy, czereśnie, podkładki dla jabłoni (Malus), pigwy pospolitej (Cydonia), śliwy i czereśni (Prunus), szczepy, śpiące oczka.